O Szkole Wnętrz

[ czytaj ]

Kształcimy w zakresie projektowania wnętrz, poszerzamy zainteresowania i wiedzę w oparciu o autorskie programy nauczania, opracowane przez doświadczonych wykładowców-praktyków, którzy przekazują wiedzę w sposób rzeczowy i twórczy, angażując grupę do aktywnej i kreatywnej pracy.

Celem kursów jest uzyskanie praktycznych wiadomości o projektowaniu wnętrz oraz zdobycie umiejętności zastosowania wiedzy w realizacji własnych koncepcji i wizji. Program skierowany jest do wszystkich, którzy zaczynają zajmować lub zajmują się projektowaniem wnętrz zawodowo bądź hobbystycznie, a potrzebują konfrontacji swojej wiedzy z praktyką.

Na kursach uczestnik zapoznaje się z zasadami ergonomii, łączenia stylów, materiałów i kolorów, tworzenia wnętrz odpowiadających oczekiwaniom jego mieszkańców lub użytkowników, co pozwala na samodzielne przygotowanie projektu technicznego. Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i mnóstwem praktycznych porad dotyczących projektowania i realizacji oraz współpracy z klientem. Pokazujemy etapy tworzenia wnętrza – od pomysłu do wizualizacji. Uczestnictwo w kursie pozwala na podniesie kompetencji osób działających w zawodzie lub chcących samodzielnie rozpocząć działalność projektową. Łączymy umiejętności praktyczne z aktualnymi trendami na rynku.

[ czytaj więcej ]

Korzyści

Kliknij i zobacz jakie korzyści przyniesie Ci uczestnictwo w naszych kursach

 • Uzupełnienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania wnętrz
 • Możliwość podjęcia współpracy z wyróżniającymi się kursantami
 • Możliwość promocji wyróżniających się prac kursantów u Partnerów oraz w mediach Szkoły Wnętrz
 • Możliwość uzupełnienia umiejętności praktycznych, niemożliwych do uzyskania w klasycznym modelu kształcenia
 • Udział w panelach szkoleniowo-prezentacyjnych
 • Wyjazdy do fabryk w całej Europie w celu poznania technologii oraz produkcji wybranych materiałów i produktów wykorzystywanych do projektowania wnętrz
 • Skrypty edukacyjne
 • Komplety materiałów wnętrzarskich/budowlanych
 • Karta lojalnościowa Szkoły Wnętrz (współpraca B2B SW i najemców z CM)
 • Nawiązanie kontaktów branżowych
 • Gwarancja dobrego startu w pracy zawodowej
 • Każdy uczestnik otrzyma (miesiąc po ukończeniu kursu) materiały z dorobkiem projektowym z kursu, dzięki któremu może rozpocząć profesjonalne, osobiste portfolio
 • Poszerzenie programu o warsztaty branżowe, które realizowane są w ciągu tygodnia, w godzinach np. popołudniowych. Warsztaty dotyczą tematów: projektowania łazienek, kuchni oraz technik malarskich przy współpracy z firmami branżowymi. Uczestnictwo nie jest wymagane, stanowi formę uzupełnienia zajęć

[ czytaj więcej ]